Partneri

K tomu, aby naša škôlka mohla fungovať čo najkvalitnejšie, prispeli aj viacerí obchodní partneri, sponzorské firmy, rodičia, priatelia a známi, ktorí nám veľakrát ochotne a s láskou pomáhali, za čo im veľmi vďačíme a tiež vďačíme za pochopenie a pomoc našim rodinám, ktoré nás v našej práci podporujú a v neposlednom rade Pánu Bohu, bez ktorého požehnania by sme svoju prácu nemohli nikdy začať a úspešne v nej pokračovať.

ERASMUS+

Program ERASMUS+ je program Európskej únie, ktorý podporuje aktivity v oblasti vzdelávania, odbornej prípravy, mládeže a športu.

Pôvodný Erasmus naštartoval svoje pôsobenie v roku 1987. Za posledných 30 rokov sa program výrazne rozrástol a dal príležitosť viac ako 9 miliónom ľudí. Otvorením programu dostali mnohí ľudia všetkých vekových kategórií a rôznych spoločenských vrstiev možnosť študovať, školiť sa, vykonávať dobrovoľnícku službu, spolupracovať na medzinárodných projektoch a získať nové skúsenosti v zahraničí. Aj v našej organizácii tak svoje skúsenosti nielen uplatňujú, ale aj získavajú mladí ľudia z rôznych krajín sveta, čím môžu našim deťom priblížiť jazyk, kultúru a tradície svojich domovov.

logo-erasmus-plus

Firmy, s ktorými spolupracujeme:

  Žena v Nitre – portál pre ženy www.zenavnitre.sk  
Hviezdica – detské centrum so zameraním na plávanie detí www.detske-centrum-hviezdica.sk
Smart systems, s.r.o. – centrálne vysávače a príslušenstvo www.electrolux-vac.sk
 
Eduhracky – drevené hračky pre deti www.eduhracky.sk

« späť na úvod